• Instal-G. Kraków
  • Montaż i przegląd
  • instalacji gazowych

Usługi gazownicze - Kraków

  • próby szczelności instalacji gazowych
  • przeglądy gazowe
  • montaż urządzeń gazowych
  • usuwanie nieszczelności
bottomwięcej informacji

Instal-G. Usługi gazownicze - Kraków

Jestem specjalistą w branży gazowniczej z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Kompleksowo zajmuję się instalacjami gazowymi w budynkach mieszkalnych i usługowych np. w przedszkolach, żłobkach i restauracjach. Oferuję także usługi w trybie pogotowia gazowego na terenie Krakowa. Oferujemy montaż instalacji gazowych, kontrole szczelności instalacji gazowych i ich doszczelnianie, okresowe przeglądy budynków, a także wykonujmy wszelkie naprawy instalacji gazowych między innymi przenoszenie gazomierzy i montaż urządzeń gazowych (kuchenki gazowe).

Pogotowie Gazowe

Doświadczenie i profesjonalizm

dojazd do 25km od Krakowa

Oferta

Kontrola szczelności instalacji gazowych

Szczelność instalacji gazowych jest jednym z czynników decydujących o bezpieczeństwie ich Użytkowników. Nieszczelności w instalacjach gazowych należy jak najszybciej usuwać. Sprawdzanie szczelności (próby szczelności) instalacji gazowych, dzięki profesjonalnym urządzeniom pomiarowym gwarantuje, że wszelkie nieszczelności instalacji zostaną usunięte. Uchodzący i gromadzący się gaz jest bardzo niebezpieczny! Instalacje gazowe należy doszczelnić - wezwij pogotowie gazowe.

Montaż instalacji gazowych

Oferuję montaż instalacji gazowych w nowych budynkach według najnowszych rozwiązań technicznych zgodnie z obowiązującymi normami. Profesjonalny montaż instalacji gazowych gwarantuje jej sprawne funkcjonowanie. Wykonam także zmianę miejsca lokalizacji liczników gazu (gazomierzy) w porozumieniu z Zakladem Gazowniczym Kraków. Zainstaluję dowolne urządzenie gazowe wraz z sporządzeniem dokumentacji ( karty gwarancyjne).

Odbiór Instalacji gazowych

Posiadam uprawnienia gazowe i budowlane. Sprawdzam stan szczelności i wystawiam protokoły z głównej próby szczelności potrzebne do Nadzoru Budowlanego do odbioru budynków mieszkalnych. Dysponuję profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Sporządzam odpowiednią dokumentację.

Przeglądy gazowe

Wykonanie wewnętrznych instalacji gazowych

usuwanie nieszczelności

oraz przeróbki i modernizacje instalacji istniejących

Usuwanie awarii gazowych

montaż urządzeń gazowych

Remonty

oraz przeglądy kominiarskie

Dojeżdzamy do 25km w okolicach Krakowa kliknij aby zobaczyć na mapie

Instal-G. Kraków

Marek Gyba
Ul. Domki 8/5, 31-519 Kraków
tel. 501-285-981
e-mail: instal.g@interia.eu
NIP: 676 106 10 99

Instal-G. Usługi gazowe-kontrola szczelności montaż instalacji gazowej, pogotowie gazowe

501-285-981 instal.g@interia.eu

Ul. Domki 8/5, Kraków